Не вистачить планшетів: коронавірус поставив під загрозу перепис у Росії

Через епідемію коронавірусу в Китаї затримується виробництво планшетів, які необхідні для перепису населення в Росії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Постачальники деталей через карантин на фабриках у китайській провінції Хубей не встигають передати потрібну кількість комплектувальних виробникам планшетів, повідомив "Комерсант". Для перепису, який збираються повести 1 жовтня 2020 року, необхідно 360 тис. ґаджетів. Але першої партії деталей, яка вже доставлена, для їхнього виробництва може не вистачити.

Новини
Наживаються на паніці: в Росії почали "впарювати" заговорену від коронавірусу воду і протигази

Видання стверджує, що якщо нічого не зміниться, то перепис із використанням планшетів може обмежитися лише Центральною Росією. В інших регіонах "наддержави" його проводитимуть на папері.

"У РФ зараз немає виробничих потужностей, які могли б у стислі терміни забезпечити постачання такої кількості комплектувальних, зокрема друкованих плат, що необхідні для всіх пристроїв споживчої електроніки", – зазначається в матеріалі.

До речі, одна лише закупівля планшетів коштуватиме російським платникам податків 7,2 млрд рублів (це понад $105,6 млн, або майже 2,6 млрд гривень).

Перепис у Росії

Перепис у Росії

Як повідомляв OBOZREVATEL, з 12 лютого "Укрпошта" перестала відправляти посилки в Китай через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, що зумовлено спалахом коронавірусу.

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що епідемія китайського коронавірусу – суто маркетинговий хід для продажу захисних масок.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/ne-vistachit-planshetiv-koronavirus-postaviv-pid-zagrozu-perepis-naselennya-v-rosii.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя