Трамп жорстко "наїхав" на журналіста через Україну (відео)

На пресконференції з лідером Фінляндії президент Дональд Трамп сильно розсердився під час того, як йому ставили питання про Україну, розмови з президентом Зеленським та корупцію в країні.

Об этом сообщает clause.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, журналіст не став ставити питання про зустріч з президентом Фінляндії і перейшов до теми, яка вже другий тиждень поспіль вирує в США, передають Патріоти України з посиланням на Reuters, передають Патріоти України.

Відзначається, що він почав з того, що задав питання про тиск на президента Зеленського. Після цього Трамп підвищив голос і почав жорстко відповідати. Лідер США зазначив, що дана зустріч стосується виключно його розмови з президентом Фінляндії, а не глави України. Також він підкреслив, що жодним чином не тиснув на Зеленського в питанні Хантера Байдена і вважає, що дане питання вичерпане, а його можуть піднімати лише "фейк ньюз", які є у нас в цій країні".

Крім того, журналіст запитав про те, з якої причини було заморожено допомогу Україні і що змусило Трампа її розморозити. Глава США в жорсткій формі пояснив, що Україна є партнером Штатів, але він втомився виділяти гроші в корумповані країни, з цієї причини вирішив зателефонувати Зеленському та вирішив це питання, отримавши особисті гарантії від президента України.

За інформацією ЗМІ, Трамп відреагував на це питання дуже роздратовано.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tramp-zhorstko-naikhav-na-zhurnalista-cherez-ukrainu-video-297778.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя