У Львівському палаці мистецтв відбудеться святкування Старого Нового Року

Львівська ОДА інформує, що 14 грудня у Львівському палаці мистецтв відбудеться мистецька програма з нагоди відзначення Старого Нового року.З музичними композиціями виступатимуть фольклорний гурт "Галицькі візерунки" Народного дому села Комарів, гурт "Вишиванка", співачка Дана М та інші. Об этом сообщает vsamolete.in.ua со ссылкой на СМИ.


“Кожен зможе долучитись до святкувань та глибше пізнати традиції, звичаї та обряди нашого народу. Наша область славиться не лише історичними та архітектурними пам’ятками, але й творчими талановитими колективами і ми гордимось цим”, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.


Також присутні зможуть ознайомитись із творчістю гостей з Республіки Польща – гмінного хору "КАНТАНДО" з Центру культури міста Плесня (Керівник- Дорота Пжечек).


Початок о 17:00 год. Захід відбувається за підтримки департаменту з питань культури,національностей та релігій Львівської ОДА.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvivskomu_palatsi_mystetstv_vidbudetsya_svyatkuvannya_starogo_novogo_roku_305196.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя